Daugiau info
nuo 1.39 €/mėn
Svetainės talpinimas
Daugiau info
nuo 0.83 €/mėn
el. pašto planai
Daugiau info
Užsisakius planą bent metams,
perkėlimas nemokamai!
 

Bronzinis

Sidabrinis
(Mėgstamas)

Auksinis

Disko vieta (SSD) 2000 MB 8000 MB
Srautas Neribotas Neribotas
El. pašto dėžutės 5 Neribotos
Svetainės 1 Neribotas
Nemokamas SSL + +
DirectAdmin valdymo pultas + +
DNS valdymas + +
FTP/FTPS + +
ionCube + +
ZendGuard + +
MySQL 5.6 5.6
PHP 5.2
5.3
5.4
5.5
5.6
7.0
5.2
5.3
5.4
5.5
5.6
7.0
Atsarginės kopijos + +
Antivirusinė + +
Apsauga nuo SPAM + +
Kaina nuo 1.39 €/mėn nuo 5.56 €/mėn
  Užsisakyti Užsisakyti

Planai atrodo per dideli arba per maži? Praneškite, ko Jums reikia, naudodamiesi kontaktine forma čia.

CloudLinux

didesnis saugumas

Serveriuose naudojama komercinė moderni CloudLinux operacinė
sistema, leidžianti izoliuoti kiekvieną vartotoją į jo atskirą privačią aplinką. Vartotojui matoma aplinka labiau primena virtualų serverį, nei bendrojo talpinimo serverį.

Nulaužtos svetainės atveju, įsilaužėlis neturi jokios galimybės pasiekti kitų vartotojų, kadangi kiekvienas vartotojas yra “užrakintas” tik jam pasiekiamoje aplinkoje.

LVE

apsaugoti resursai
Įdiegta LVE virtualizuota aplinka leidžia vartotojams papildomai išskirti operatyviosios atminties, procesoriaus, bei disko skaitymo / rašymo resursus, taip ženkliai padidinant serverio stabilumą.
 
To pasekoje jokia atakuojama svetainė negali sunaudoti visų serverio resursų mėginant sutrikdyti kitų svetainių darbą. Savo naudojamus resursus galėsite pasitikrinti prisijungę prie savo talpinimo plano aplinkos.

DirectAdmin

patogesnis valdymas

Siekiant padaryti paslaugų valdymą patogesnį – naudojamas patikimas ir plačiai žinomas komercinis DirectAdmin valdymo skydas, leidžiantis administruoti ftp paskyras, el. pašto dėžutes bei kitus vartotojo nustatymus vos keliais mygtuko paspaudimais.

Nemokami SSL

didesniam privatumui

Visiems svetainės talpinimo vartotojams yra suteikiamas nemokamas SSL sertifikatas, kuris užtikrins šifruotą ryšį tarp Jūsų svetainės ir svetainės lankytojo.

Atsarginės kopijos

duomenų saugumui užtikrinti

Kiekvieną naktį atliekamos visų duomenų atsarginės kopijos į atskirą duomenų centrą

PHP versijos

galima pasirinkti bet kokią versiją

Jei nežinote ar Jūsų svetainė tokią versiją palaiko – ne bėda, kiekvienas vartotojas turi galimybę pasikeisti bet kokią PHP versiją bet kuriuo metu. Šiuo metu palaikomos versijos: 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6 ir 7.0.

SSD diskai

dar didesnis greitis

Svetainei tampant žinomesnei ir lankomesnei, dažna problema yra ne disko vieta, tačiau svetainės greitis. Mūsų siūlomi planai talpinami serveriuose, kuriuose visa informacija talpinama SSD diskuose, taigi svetainės greičio disko pralaidumas neribos.

Jokios rizikos

30 dienų grąžinimo garantija

Vis dar nežinote ar verta užsisakyti paslaugą? Užsisakykite planą dabar ir išmėginkite. Visiems planams yra taikoma 30 dienų grąžinimo garantija. Jokių paslėptų kabliukų!